Místo konání konference

42. konference CSGT 2007 se konala 11.-15. června 2007 v hotelu Červený zámekHradci nad Moravicí u Opavy. Další ubytovací kapacity byly v sousedním hotelu Sonáta.

Oba hotely Červený zámek i Sonáta se nacházejí na malém náměstí v bezprostřední blízkosti zámku Hradec. V okolí zámku je příjemný park, který přechází v les. Místo je vhodné pro pěší i cyklistické výlety.

  Zámecký park Zámecký park Zámecký park  
  Zámecký park (Foto: T. Slavíček, 2005)  

 

Příjezd

Přijet můžete vlakem - jméno stanice Hradec n.Moravicí (copy and paste) nebo a autobusem - jméno zastávky Hradec n.Moravicí,,žel.st. (copy and paste) přímo do Hradce nad Moravicí. Samozřejmě je možné dopravu kombinovat vlakem i autobusem.

Ze zastávky je k hotelu příjemná, asi 1 km dlouhá procházka do mírného svahu. Cesta z nádraží a autobusové zastávky na zámek je dobře značena místními směrovkami. Mimo to je zámek místní dominantou a je vidět prakticky z každého bodu obce. Dejte nám, prosím, včas vědět, pokud bude třeba pomoci s dopravou. Telefonní čísla byla součástí třetího oznámení.

Při příjezdu autem sledujte místní směrovky "Zámek". Ve směru od Fulneku ihned po vjezdu do obce (za benzínovou pumpou, která bude po pravé straně) odbočíte doleva. Ve směru od Opavy odbočíte doprava na první křižovatce za mostem (doleva je odbočka na Jakubčovice, před Vámi za křižovatkou po levé straně benzínová pumpa). Po odbočení z hlavní cesty je prakticky nemožné dojet jinam, než nahoru na kopec na zámek.

Mapy jsou k dispozici na mapy.cz i na idnes.cz.

 


kontakt Poslední úprava: 29.12.2011